Poznaj nas bliżej

AMANI to coś więcej niż kolejny sklep ze zdrową żywnością online. To pasja związana z jedzeniem — tym jak najlepszej jakości, pochodzącym od ludzi, a nie od globalnych eko-koncernów.

AMANI to my — Ilona i Tomasz. Wrocławianie, Dolnoślązacy zafascynowani naszym regionem. Po wielu latach pracy w dużych firmach postanowiliśmy zająć się tym, co sprawia nam największą radość. A naszą pasją jest jedzenie. Jedzenie na każdym etapie jego przygotowania. Zaczynając od wytwarzania, obserwujemy jak przygotowywana jest żywność od rolników z Wrocławia. Odwiedzamy ekologiczne gospodarstwa i farmy, rodzinne firmy produkujące przetwory według tylko sobie znanych receptur. Interesuje nas także dystrybucja. Właśnie stąd pomysł na pudełka, w których zamknięte są smakołyki niezbędne do przygotowania zdrowych posiłków. Potem zostaje już tylko samo jedzenie jako takie — ten etap lubimy najbardziej!Można nas spotkać na lokalnych festynach, bazarach, targach. Jesteśmy stałymi gośćmi wrocławskich restauracji, w których jakość produktu stawiana jest na pierwszym miejscu. Wszędzie szukamy nowych, lokalnych smaków, które możemy zamknąć w pudełka. Wszystko, co trafia do pudełek, jest pieczołowicie sprawdzane przez nas oraz przez najlepsze możliwe testerki — nasze dwie córki.Lokalnie, zdrowo, ekologicznie. Tak staramy się żyć i tak staramy się jeść. Chcemy Wam pokazać, że jedzenie zgodnie z filozofią Slow Food, bardzo szybko przełoży się na życie zgodne z filozofią Slow Life. Interesują Cię zdrowe przepisy? Szukasz naturalnych konfitur, soków, przetworów, przypraw, świeżego nabiału, dietetycznego pieczywa lub suszonych owoców online? Zapraszamy do Wrocławia, na zakupy eko z dostawą!Przysmaki od rolników - zdrowa i świeża paczka produktówAKCEPTUJ

Nasza strona internetowa używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki dla plików cookie oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.