Płatności i wysyłka

Płatności

Za pudełka i pozostałe zapłacisz korzystając z systemów płatności online lub przy odbiorze pudełka (tylko w dostawie własnej na terenie Wrocławia). Dostawca ma przy sobie terminal płatności kartą.

Wrocław i okolice - dostawa własna

Zamówienia przyjmujemy do środy do godziny 16-tej. Zamówienie przyjedzie do Ciebie w czwartek lub piątek w godzinach 16 - 22 (jeśli nie dostaniesz smsa z informacja o piątkowej dostawie, zamówienie przyjedzie w czwartek).

Dowozimy na terenie Wrocławia i najbliższych okolic (najbliższe okolice prosimy o wcześniejszy kontakt :) )

Cała Polska - wysyłka kurierem

Produkty wysyłamy kurierem na całą Polskę. Nie rekomendujemy wysyłki produktów z kategorii: Warzywa i owoce, Świeże pieczywo i jaja. Pozostałe produkty są odpowiednio zabezpieczane, pakowane i wysyłane.

Pozostałe informacje

Ze względu na specyfikę produktu - ekologiczne warzywa i owoce to towar dość delikatny i bardzo zależny od pogody - może się zdarzyć, że jakiegoś produktu zabraknie. Staramy się nie dopuszczać do takiej sytuacji, ale jeśli się zdarzy, produkt zostanie zastąpiony innym - o takiej samej lub wyższej wartości.

Staramy się wykorzystywać jedynie naturalne opakowania, choć nie zawsze jest to możliwe. Pamiętaj, że zarówno same pudełka jak i wszystkie opakowania produktów możesz zwrócić nam przy kolejnej dostawie.

Dane do przelewu

Konto ING:
14105015751000009215876567

AMANI Ilona Alfut
ul. Pomorska 55/33u
50-217 Wrocław

recycling.pngAKCEPTUJ

Nasza strona internetowa używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki dla plików cookie oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.