Wybierz pudełko dla siebie

Gotujesz tylko dla siebie? A może dla rodziny i znajomych? Zdarza się, że w ogóle nie przygotowujesz posiłków w domu? Mamy propozycję dla każdego z Was!


Świeży chleb, ekologiczne owoce i warzywa, domowe naturalne przetwory... Wybierz pudełko w wersji, która najbardziej odpowiada Twojemu stylowi życia i czekaj na jego dostawę we Wrocławiu!

Pudełko obiadowe

Lokalne i zdrowe produkty

Ekologiczne owoce i warzywa, kasze, makarony, oleje i naturalne przyprawy – wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować zdrowy obiad jako mieszkaniec dużego miasta, jakim jest Wrocław.

Już od 79 zł!

Pudełko AMANI

To, co najlepsze z pudełek: śniadaniowego i obiadowego. A do tego propozycje zdrowych przepisów. Najlepsza cena – taniej niż na EKO zakupach na wrocławskim bazarze!

Już od 99 zł!

Pudełko śniadaniowe

Lokalne i zdrowe produkty

Pieczywo dietetyczne wypiekane zgodnie z tradycyjnymi przepisami, świeże owoce, warzywa do kanapek i sałatek, zdrowe przetwory od lokalnych producentów spod Wrocławia.

Już od 59 zł!

Jak to działa?

Lokalne i zdrowe produkty

Lokalne i zdrowe produkty


Co tydzień odwiedzamy lokalnych sadowników i rodzinne manufaktury. Współpracujemy z niejednym gospodarstwem ekologicznym, dla którego EKO to coś więcej, niż tylko oznaczenie na produkcie. Nie martw się o to, czy na pewno jesz zdrowo – wybierz nasz sklep ze zdrową żywnością online!

Idelanie dobrane produky

Zapakowane w pudełko


Wybieramy zestaw wiejskich, naturalnych produktów, z których w prosty sposób przyrządzisz zdrowe potrawy jako mieszkaniec Wrocławia i okolic. Produkty pakujemy do specjalnych pudełek wraz z propozycjami przepisów. Nigdy więcej zastanawiania się: “Co dziś na obiad?”.

Pudełko świeżych produktów dostarczamy pod domu

Dostarczamy pod Twoje drzwi


Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, dostarczymy Twoje pudełko w każdy czwartek na podany adres. Jeśli poza nim – wkrótce uruchomimy dostawy na całą Polskę. Nie trać czasu na zakupy. Zwolnij i ciesz się lokalnym smakiem.AKCEPTUJ

Nasza strona internetowa używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki dla plików cookie oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.